Rēķinu izrakstīšana jaundibinātam uzņēmumam

Rēķinu izrakstīšana ir tas, ko uzņēmēji nemīl, jo uzskata, ka tas ir garlaicīgi un aizņem ilgu laiku. Tehnoloģijas attīstās un mainās arī rēķinu izrakstīšanas mehānismi. Uzņēmumiem, kuri tika dibināti 10 gadus atpakaļ, nebija pieejami risinājumi rēķinu izrakstīšanai. Šobrīd tirgu ir piedāvātas dažādas programmas rēķinu izrakstīšanai un uzskaitei. Tas programmas visvairāk noderēs maziem uzņēmumiem un pašnodarbinātam personām, jo lieliem uzņēmumiem parasti ir grāmatvedis, kurš strādā ar savu grāmatvedības programmu un kārto visu dokumentāciju uzņēmumā.

Jaundibinātie uzņēmumi parasti negrib tērēt naudu uz programmu iegādi kamēr viņiem nav pietiekami daudz līdzekļu. Tomēr ir labāk pašā sākumā ieguldīt rēķinu izrakstīšanas programmā un izvairīties no liekas galvassāpes. Parasti rēķinu izrakstīšanas programmas piedāvā ne tikai izveidot rēķinu, bet arī palīdz uzskaitīt klientus un preces. Jaunam uzņēmējam nav jāpavada stundas pie datora, mēģinot manuāli uztaisīt rēķinu, kurš izskatīsies uz papīra tik pat labi,ka uz datora ekrāna. Ar rēķinu izrakstīšanas programmu rēķini vienmēr izskatīsies glīti un profesionāli.

Rēķinu programma Billflip, kas tirgū parādījās salīdzinoši nesen, piedāvā lietotājiem arī sekot līdzi rēķinu apmaksai. Katram rēķinam ir iespējams pievienot informāciju par saņemtu apmaksu un rēķina status uzreiz mainās uz „apmaksāts”. Ja kādiem rēķiniem ir iestājies apmaksas termiņš, bet apmaksa nav saņemta, tad papildus statusa maiņai lietotājam tiek nosūtīts atgādinājuma e-pasts. Tādā veidā ir ļoti ērti kontrolēt visus nosūtītus rēķinus un neaizmirst par kādu neapmaksātu rēķinu. Billflip rēķinu izrakstīšanas programma pozicionē sevi kā lietotājam draudzīgu un viegli lietojamu programmu.

9 Oct 2010